ACE of M.I.C.E. Awards-Masters of Events 2021 Katılım Kuralları - MICE Ödülleri

MASTERS OF EVENTS CORPORATE AWARDS KATILIM KURALLARI

1) CORPORATE AWARDS ÖDÜLLERİ’NİN AMACI

İletişim çağının en önemli dinamiklerinden biri; “Meeting, Incentive, Congress, Events” kısaca MICE sektörü… Günümüzde hedef kitle ile iletişim kurma anlamında markaların en etkili silahlarından biri olarak işlevselliğini her geçen gün artıran MICE sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de baş döndüren bir hızla gelişen bir sektör olarak konumlanıyor.

Masters of Events Corporate Awards; kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, kalite standartlarının yükselmesini sağlamayı, sektör çalışanlarını teşvik ve motive etmeyi, MICE sektörünü ödül gecesi aracılığıyla bir araya getirmeyi ve Türkiye kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

Corporate Awards başvuru süreci (2023 ödülleri için firma başvuru tarihleri 17 Şubat 2023-24 Mart 2023 tarihleri arasıdır), değerlendirme metodolojisi, jüri heyeti, ödül töreni ve basın yansımasıyla global MICE endüstrisinin en  itibarlı ve prestijli ödülleri arasında yer almaktadır.

2A) FİNALİSTLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Finalist firmalar ; 27-31 Mart tarihleri arasında jüri tarafından online olarak oylanır. 1-10 arası yapılan oylama sonucu kategorinin birincisi belirlenmiş olur.

2B) KAZANANLAR

3 Nisan tarihinde kazanan firmalar ödül törenine davet edilir. Markası ile birlikte katılım gösterebilir.

Bir firma maksimum 3 kategoride ödül kazanabilir. 3 ten fazla ödül alması halinde ödülleri kura usülü olarak belirlenir. Jüri özel ödülleri jüri başkanı görüşü alınarak DREAM PROJECT tarafından belirlenir.

3) KATILIM KOŞULLARI:

 • Etkinlikler kategorisinden yapılacak olan başvurular 01.01.2022 - 17.03.2023 tarihleri arası yapılan etkinlikler ile gerçekleştirilir. Bu tarihler dışında gerçekleşen etkinliklerle ilgili başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.(29 Ekim 2022 tarihinde Antalya’da gerçekleşen ödül törenine başvuru yapan firmaların başvuruları alınmayacaktır)
 • Yarışmaya gönderilen dokümanlar iade edilmeyecektir. Corporate Awards.bu malzemeyi yarışma ile ilgili yayınlarında kullanabilir.
 • Yarışmaya Etkinlikler Kategorisinden başvuran adayların başvurdukları etkinliğin kendileri tarafından yapıldığı kabul edilir.Corporate Awards yanıltıcı ya da doğru olmadığı belirlenen başvurularla ile gerekli yasal girişimleri yapma hakkını saklı tutar.
 • Etkinlikler kategorisinde aday etkinliklerin, adına yaptıkları Marka/İşveren tarafından Corporate Awards Ödülleri’ne katılım izninin bulunması şarttır.

4) BAŞVURU VE ÖDEME

 • Corporate Awards 2023 için başvurular 17.02.2023-24.03.2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Başvurunuzu yapmadan önce her bir kategori için ayrı ayrı düzenlenen KRİTERLER sayfamızı incelemenizi önemle hatırlatırız.
 • Başvurmak istediğiniz kategoriyi KATEGORİLER sekmesinden seçebilir, BAŞVUR butonuna basarak adımları takip edip, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • En geç 24.03.2023 tarihine kadar panelde formların eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Eksik formların olduğu başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Tüm kategorilere yapılan başvurular ücrete tabidir. Her bir kategori ve proje için yapılacak başvuru ücreti 3.500 TL+KDV’dir. Corporate Awards Gala Dinner gecesi 2 kişilik katılım hakkı fiyata dahildir. Ek kişi katılım bedeli 100 EURO+KDV’dir
 • Başvuru ücretini ödemeden önce mutlaka ilgili kategoride başvurunuzu tamamlamış olmanız gerekmektedir.
 • Başvuru ücretinin, aşağıda belirtilen şekillerde başvuru tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde yatırılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar ücreti yatırılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.-bu cümle yerine Başvuru ücretinin, başvuru sırasında yatırılıp, dekontun sisteme eklenmesi gerekmektedir.
 • Başvuru ücretleri için ödemenizi, Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde alıcı bilgisi “DREAM PROJECT ORGANİZASYON FUARCILIK VE TİC. A.Ş.’’ olarak belirtilmeli ve dekontu [email protected] adresine gönderilmelidir. DREAM PROJECT ORGANİZASYON FUARCILIK VE TİC. A.Ş.
  Başvuru ücretine KDV dahil değildir.
 • GARANTİ BANKASI -  MECİDİYEKÖY TİC.  ŞB. (TL)

HESAP ADI: DREAM PROJECT ORGANİZASYON FUARCILI VE TİC. A.Ş.

İBAN:            TR82 0006 2000 1190 0006 2933 68

HESAP NO:  6293368

 • HAVALE/EFT ödemeleri esnasında “Açıklama” kısmına “Corporate Awards 2023” yazılmalıdır.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ

DREAM PROJECT ORGANİZASYON FUARCILIK VE TİC. A.Ş.

KAVACIK MAH. AKBEY SOK. NO:10/7

BEYKOZ – İSTANBUL

BEYKOZ VD.  : 3131398621

5) TAKVİM

BAŞVURU BAŞLANGIÇ 17.02.2023
SON BAŞVURU 24.03.2023
ONLİNE OYLAMA BAŞLANGIÇ 27.03.2023
ONLİNE OYLAMA BİTİŞİ 31.03.2023
KAZANAN FİRMA DUYURUSU 03.04.2023
ÖDÜL TÖRENİ 09.04.2023
TOP