.......

ACE of M.I.C.E. Awards

ACE of M.I.C.E. KongreToplantı ve Etkinlik Ödülleri; Kongre, Toplantı ve Etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, M.I.C.E. sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

Amacımız; ödül kazananların başarısını vurgulamak, MICE sektöründe faaliyet gösteren firmaların gelişip ilerlemesine katkı sağlamak, onları motive ederek başarılarını belgelendirmek, onurlandırmak ve ödüllendirmektir.

7 yıldır başarıyla yürütülen ACE of M.I.C.E. Awards jüri-finalist toplantısı ve görkemli ödül töreni, sektör paydaşları arasında önemli bir network sağlamaktır. Sektör paydaşlarının şıklık yarışına girdiği ve Oscar tadında bir organizasyon olan ACE of M.I.C.E. Awards, global MICE endüstrisinin en büyük ödül törenidir.

Her sene değişen ve kurumsal şirketlerin etkinlik planlayıcılarından oluşan dev jüri heyeti, birincileri iki aşamalı olarak belirliyor. İlk aşamada; başvurular jüri heyeti tarafından online puanlanarak her kategorinin ilk üç finalisti belirleniyor. İkinci aşamada; başvurular jüri heyeti tarafından online puanlanarak her kategorinin ilk üç finalisti belirleniyor. İkinci aşamada, 1 tam gün süren jüri finalist toplantısı gerçekleşiyor.

Bu toplantıda; finalist firmalar jüri üyelerine 7 dakikalık sunumlarını yapıyor, ardından jüri başkanı o kategori için oylama başlatıyor ve verilen puanlar salon içerisinde bulunan Noter'e düşerek birinciler belirlenmiş oluyor.

ACE of M.I.C.E. Awards, MICE sektörünü tüm renkleriyle bir araya getirmeye devam edecek.

TOP